پنل های اشتراکی ویژه سایت جهت دریافت قالب های gfx

با سلام خدمت شما کاربران عزیز بوک سنتر

بنا بر درخواست زیاد کاربران عزیز نسبت به دریافت قالب های وردپرسی به زبان انگلیسی و مخصوصا از سایت gfx که محبوبیت زیادی در بین کاربران و ترجمه کنندگان و فارسی سازان وردپرسی داره و بنابر بر تحریم و امکان اینکه مشکلات زیادی در خرید امتیاز یا پوینت وجود داره دردسر های زیادی داره بنابراین ما تصمیم گرفتیم که بخش ویژه ای در سایت راه بیاندازیم به اسم بخش VIP یا ویژه بوک سنتر که شما میتونید به آسانی با خرید پنل های در نظر گرفته شده به قالب ها و افزونه های محبوب gfx دسترسی داشته باشید و استفاده کنید. یا در صورت نبود قالب مورد نظرتون از بخش تیکت سایت برای ما پیام بفرستین تا گروه ما تهیه و در سایت جهت استفاده قرار بدیم.

جهت مشاهده لیست قالب های انگلیسی روی عکس زیر کلیک کنید

سایت gfx مورد تایید ۹۹ درصد وردپرس کاران نیز می باشد بصورتی که با برنامه های پیشرفته مدرن کدها رو با نسخه اورجینال بررسی و به این نتیجه رسیدن که هیچ دستکاری در قالب ها صورت نمیگیره و با خرید قالب های این سایت و از راه ترجمه و فارسی سازی آنها در سایت خود یا مارکت های معتبر اقدام به کسب درآمد میلیونی میکنند شما هم کافیه این فارسی سازی رو فرا بگیرید و اقدام به فارسی سازی قالب ها و فروش آنها کنید.

پنل هایی که ما در نظر گرفتیم خیلی به صرفه تر از سایت های مشابه و حتی خود سایت gfx هست و بدون نیاز به سایت های واسطه جهت خرید ارز دلار و وقت و … به هدر رفتن وقت با خرید پنل مورد نظرتون بصورت آنی به قالب ها دسترسی داشته باشید. همان طور که در تصویر زیر هم مشاهده میکنید قیمت پنل های این سایت برای شما نشان داده شده است :

همانطور که مشاهده میکنید پایین ترین پنل این سایت ۱۰ دلار می باشد که بنابر قیمت روز امروز دلار یعنی ۲۵ فروردین ۹۶ حدود ۳۷۰۰ تومن هست و که میشه تقریبا ۴۲ تومن و با کارمزدی که سایت واسط از شما بگیره چیزی حدود ۵۵ الی ۶۰ تومن برای شما آب میخوره حالا نگاهی به پنل های اشتراکی ویژه سایت نگاهی بندازیم:

همانطور که مشاهده میکنید خیلی به صرفه تر از سایت های مرتبط می باشد . و ما سعی میکنیم محبوب ترین قالب ها و افزونه ها رو در سایت قرار بدیم تا شما خوبان از آن استفاده کنید.

نکته اول: سایت بوک سنتر برای تیکت های ارسال درخواست قالب در عرض کمتر از ۲۴ الی ۷۲ ساعت نسبت به تهیه قالب مورد درخواستی شما اقدام خواهد کرد اگر روزهای شما به اتمام رسیده باشد و یا پنل خرید نکرده باشید درخواست شما رد خواهد شد.

نکته دوم: در صورت درخواست خرید از سایت تم فارست همچون قالب های سایت ما جهت استفاده شخصی خود ، این پنل جوابگو نبوده و با ارسال درخواست از طریق تیکت قیمت به شما داده خواهد شد و بعد از پرداخت در فاصله زمانی ۱ الی ۷۲ ساعت تقدیم شما خواهد شد.

وبلاگ

دیدگاه خود را بیان کنید